Fixed Width Nedir

Fixed Width Kurumsal İmza genişliği sabit bir değerde belirlenmiş imzadır.

Kurumsal İmza Nedir?

Bireysel ya da bir şirket çalışanı olarak e-postalarımızın altına eklediğimiz, bizi anlatan ve iletişim bilgilerimizi içeren bir bilgi kümesidir. Çoğu zaman dikkatsizce hazırlanan, ya da çok aşırıya kaçan imzalarınız aslında en önemli tasarım trendine aykırılık oluşturuyor. Keep it simple! , bir başka deyişle “Sade olsun!

Kurumsal İmza Nasıl Hazırlanır?

HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle tasarladığımız imzalarımızı Fixed Width (Sabit Genişlikli) ve Full Width (Tam Geniş) tasarımlar olmak üzere iki farklı kategoriye ayırıyoruz. Bazı müşterilerimiz tam genişlikteki imzaları tercih ederken, bazıları da sabit bir genişlikteki imzaları beğenmektedir. 

Fixed Width Kurumsal İmza

Belirli bir genişliğe sahiptir. İmza içerisinde kullanılan görseller bizim sunucumuzda barındırılır. Dilerseniz bu görsel ve ikonları kendi sunucunuza yükleyerek ve imza içerisindeki görsellerin bağlantı adreslerini güncelleyerek kendi sunucunuz üzerinden de kullanabilirsiniz.

İçerisinde bulunan metinler tablolarla oluşturulmuştur. Yazı fontunu ve rengini dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz. Ama bu değişikliği yapabilmek için temel düzeyde HTML kodlama bilgisine ihtiyacınız olacaktır.

Bu imza, aşağıda belirtilen tüm e-posta yazılım ve arayüzleriyle %100 uyumlu çalışmaktadır. İmzanızı nasıl ekleyeceğinizi Nasıl Yapılır sayfamızdaki videolu olarak hazırladığımız anlatımlarımızı izleyerek dilediğiniz platforma kolayca ekleyebilirsiniz.

HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle hazırlanan tüm kurumsal imza tasarımlarımız RESPONSIVE (Duyarlı) tasarıma sahiptir. İmzanızı bilgisayarınızda, tabletinizde  hatta telefonunuzda görüntülediğinizde boyutunun otomatik olarak yeniden boyutlandığını, kullanmakta olduğunuz cihaza göre şeklinin değiştiğini göreceksiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu Sık Sorulan Sorular sayfamızda detaylı açıklamaya çalıştık. Yine de sormak istediğiniz diğer sorularınız için bize destek@kurumsalimzam.com e-posta adresimize e-posta gönderebilirsiniz.