-20%
,

Fixed Kurumsal İmza FXW-11-4

İMZA KODU: FXW-11-4

39,90  49,90 

Kurumsal İmza; bireysel ya da bir şirket çalışanı olarak e-postalarımızın altına eklediğimiz, bizi anlatan ve iletişim bilgilerimizi içeren bir bilgi kümesidir. Çoğu zaman dikkatsizce hazırlanan, ya da çok aşırıya kaçan imzalarınız aslında en önemli tasarım trendine aykırılık oluşturuyor. Keep it simple! , bir başka deyişle “Sade olsun!

HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle tasarladığımız imzalarımızı Fixed Width (Sabit Genişlikli) ve Full Width (Tam Geniş) tasarımlar olmak üzere iki farklı kategoriye ayırıyoruz. Bazı müşterilerimiz tam genişlikteki imzaları tercih ederken, bazıları da sabit bir genişlikteki imzaları beğenmektedir. İncelemekte olduğunuz imza tasarımımız ise 620px genişliğinde Fixed Width (Sabit Genişlikli) bir kurumsal imza örneği dir. 

Bu imza, aşağıda belirtilen tüm e-posta yazılım ve arayüzleriyle %100 uyumlu çalışmaktadır. İmzanızı nasıl ekleyeceğinizi Nasıl Eklenir sekmesindeki videolu olarak hazırladığımız anlatımlarımızı izleyerek dilediğiniz platforma kolayca ekleyebilirsiniz.

HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle hazırlanan tüm kurumsal imza tasarımlarımız RESPONSIVE (Duyarlı) tasarıma sahiptir. İmzanızı bilgisayarınızda, tabletinizde  hatta telefonunuzda görüntülediğinizde boyutunun otomatik olarak yeniden boyutlandığını, kullanmakta olduğunuz cihaza göre şeklinin değiştiğini göreceksiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu Sık Sorulan Sorular sekmesinde detaylı açıklamaya çalıştık. Yine de sormak istediğiniz diğer sorularınız için bize destek@kurumsalimzam.com e-posta adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Stok kodu: FXW-11-4 Kategoriler: ,

Özellikler

Kurumsal İmza Kodu

FXW-11-4

Arkaplan Vurgusu

Önplan Vurgusu

Tema Rengi

Telif Metni

İmza Şablonu

İmza Teslim Süresi

Bilgileriniz bize ulaştıktan sonraki maksimum 48 saat içerisinde imzanız teslim edilir.

Desteklediği Platformlar

Yandex Mail, Gmail, MS Outlook, Thunderbird ve Outlook (Hotmail)

Ek Açıklama

İmza içerisinde yer alan metinlerin ve alanların metin ve arkaplan rengi değiştirilebilir. Bu değişiklik için temel düzeyde HTML bilgisi gerekir.

Toplam Yorum Sayısı: 0

Ürünün Ortalama Puanı: 0.0
0
0
0
0
0

“Fixed Kurumsal İmza FXW-11-4” başlıklı ürüne ilk yorumu yapan siz olun

Bu ürün için henüz hiç yorum yok. İlk yorumu yapan siz olun!

Kurumsal İmza Nedir?

Bireysel ya da bir şirket çalışanı olarak e-postalarımızın altına eklediğimiz, bizi anlatan ve iletişim bilgilerimizi içeren bir bilgi kümesidir.


Kurumsal İmza Sipariş Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle beğendiğiniz imza tasarımını sepetinize ekleyerek 256Bit güvenlik korumalı Kredi Kartı ödeme ekranından siparişinizi oluşturuyorsunuz. Akabinde, imzanız içerisinde kullanılacak bilgileri bize iletmeniz için sizinle imza başvuru formumuzu paylaşacağız. Form aracılığıyla bize ilettiğiniz bilgiler ışığında imzanız hazırlanacak ve 24-48 saat içerisinde tarafınızla paylaşılacaktır. Hazırlanan imzanızı Hesabım > Siparişler menüsünden Tamamlandı görünen siparişinizi Görüntüle diyerek imzanızın indirme bağlantısına ulaşabiliyor olacaksınız.


İmzamı Nerelerde Kullanabilirim?

Aksi imza açıklama sayfasında belirtilmedikçe Kurumsal imzanızı destekleyen eposta uygulamaları aşağıdaki gibidir.


İmzamı Nasıl Ekleyeceğimi Bilmiyorum, Ne Yapmalıyım?

İmzanızı kolayca ekleyebilmeniz için Nasıl Yapılır sayfamızdaki uygulamalı videolarımızı izleyebilir, kurumsal imza nasıl eklenir kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İzlediğinizde 30 saniye bile sürmeyen bir zamanda imzanızı ekleyebiliyor olduğunuzu göreceksiniz.


İmzamı İngilizce'ye Çevirip Kullanabilir Miyim?

İmzanızı dilediğiniz adette çoğaltarak kullanabilirsiniz. İçerisindeki uygun alanları kendinize göre düzenleyerek ve imzanızı farklı kaydederek kullanabilirsiniz.


Resimsiz İmzaya Resim Ekleyebilir Misiniz?

Satın aldığınız tasarım içerisinde görsel bulunmuyorsa tasarım şablonunu bozacağı için bu imzanızın içerisine görsel ekleme yapamıyoruz. Görsel eklemek istiyorsanız Fotoğraflı İmzalar‘ımızdan birini satın almanız gerekmektedir.


İmzamda Fotoğraf Kullanmak Zorunda Mıyım?

Eğer satın aldığınız imza Fotoğraflı bir imza ise ve kendi fotoğrafınızı kullanmak istemiyorsanız fotoğrafınız yerine sizin tercih edeceğiniz başka bir görseli ya da göndereceğiniz logonuzu imzanız içerisinde kullanabiliriz.


İmzamın Düzenlenmesi İçin Desteğe İhtiyacım Var Mı?

İmzanız HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle hazırlanmıştır. Ad Soyad, Firma Pozisyonu vb alanları siz kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Yazı rengi, belirli bir alanın arkaplan rengini değiştirme gibi kısmen daha karmaşık işlemler için Nasıl Yapılır sayfamızdaki uygulamalı videolarımızı izleyerek nasıl imzanız içerisinde renk değişimi yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


Sipariş Verdikten Sonra İmzamı Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Sipariş yoğunluğuna göre imzanızı, içerisinde kullanılacak bilgileri eksiksiz bir şekilde bize ilettikten sonraki 24-48 saat içerisinde teslim almış olacaksınız.