-20%

VIP Kurumsal İmza VIP-14

(1 müşteri incelemesi)

İMZA KODU: VIP-14

39,90  49,90 

Kurumsal İmza; bireysel ya da bir şirket çalışanı olarak e-postalarımızın altına eklediğimiz, bizi anlatan ve iletişim bilgilerimizi içeren bir bilgi kümesidir. Çoğu zaman dikkatsizce hazırlanan, ya da çok aşırıya kaçan bilgiler içeren imzalarınızın aksine hizmetinize sunduğumuz bu VIP Kurumsal İmza ile daha şık ve modern e-postalar göndermenin zevkini yaşayacaksınız.

Tasarıma Daha Yakından Bakmak İçin Görseli Tıklayınız

VIP Kurumsal İmza VIP-14

Kurumsal İmza Özellikleri

Bu imza içerisinde bulunan tüm yazı ve arkaplan renkleri tarafınızca değiştirilebilir. Bu imza içerisinde tercih edilen renkler tamamen bizim hayal ürünümüzdür. İmzanız, göndereceğiniz logonuzla uyumlu renklerde hazırlanacaktır.

HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle tasarladığımız size Özel Kurumsal İmza‘nızın içerisinde yer alan bağlantıların her birinin bir linki bulunmaktadır. Göndermiş olduğunuz mailinizi cep telefonuyla okuyan kişi imzanızda yer alan telefon numaranıza tıkladığında kendi telefonu otomatik olarak arama moduna geçerek sizi arayacaktır. Bu imzalarda şirket logosuna websitenizin bağlantısını eklemekteyiz. Logonuza tıklandığı zaman websiteniz açılacaktır. Sosyal medya ikonlarına tıklandığında sosyal profiliniz görüntülenecek, e-posta adresiniz tıklandığında otomatik olarak e-posta yazma arayüzü açılacaktır.

İmzalarımızı Fixed Width (Sabit Genişlikli) ve Full Width (Tam Geniş) tasarımlar olmak üzere iki farklı kategoriye ayırıyoruz. Bazı müşterilerimiz tam genişlikteki imzaları tercih ederken, bazıları da sabit bir genişlikteki imzaları beğenmektedir. İncelemekte olduğunuz imza tasarımımız ise Full Width  (Tam Geniş) imza kategorisinde yer verdiğimiz Özel Kurumsal İmza’larımızdan biridir. 

Bu imza, aşağıda belirtilen tüm e-posta yazılım ve arayüzleriyle %100 uyumlu çalışmaktadır. İmzanızı nasıl ekleyeceğinizi Nasıl Eklenir sekmesindeki videolu olarak hazırladığımız anlatımlarımızı izleyerek dilediğiniz platforma kolayca ekleyebilirsiniz.

Bu mail imzasını; yandex mail imza, gmail mail imza, thunderbird mail imza, outlook mail imza ve ms outlook mail imzası olarak kullanabilirsiniz.

HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle hazırlanan tüm kurumsal imza tasarımlarımız RESPONSIVE (Duyarlı) tasarıma sahiptir. İmzanızı bilgisayarınızda, tabletinizde  hatta telefonunuzda görüntülediğinizde boyutunun otomatik olarak yeniden boyutlandığını, kullanmakta olduğunuz cihaza göre şeklinin değiştiğini göreceksiniz.

kurumsalimzam.com olarak biz, mail arayüz programı olarak tamamen ücretsiz olan Thunderbird mail programını kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İmzalarımızın öncelikli olarak bu program ile kullanılması muhtemel karşılaşabileceğiniz sorunları minimuma indirecektir. Thunderbird yazılımını indirmek için anasayfamızdaki indirme bağlantısını tıklayabilir, kurulumun nasıl yapıldığını Nasıl Yapılır adlı sayfamızdan videolu olarak hazırladığımız anlatımımızı izleyerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu Sık Sorulan Sorular sekmesinde detaylı açıklamaya çalıştık. Yine de sormak istediğiniz diğer sorularınız için bize destek@kurumsalimzam.com e-posta adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Stok kodu: VIP-14 Kategoriler: Etiketler: ,

Özellikler

Kurumsal İmza Kodu

VIP-14

Arkaplan Vurgusu

Önplan Vurgusu

Tema Rengi

Telif Metni

İmza Şablonu

İmza Teslim Süresi

Bilgileriniz bize ulaştıktan sonraki maksimum 48 saat içerisinde imzanız teslim edilir.

Desteklediği Platformlar

Yandex Mail, Gmail, MS Outlook, Thunderbird ve Outlook (Hotmail)

Ek Açıklama

İmza içerisinde yer alan metinlerin ve alanların metin ve arkaplan rengi değiştirilebilir. Bu değişiklik için temel düzeyde HTML bilgisi gerekir.

Teklif Kriteri

10 Adet ve üzeri imza talepleriniz için iletişime geçerek teklif isteyiniz.

Toplam Yorum Sayısı: 1

Ürünün Ortalama Puanı: 5.0
1
0
0
0
0

Bu ürüne yorum ekle

  1. Bora Karakol

    Kişisel imzam için bu tasarımı tercih ettim. Gerçekten harika bir çalışma oldu. Macbook mailimde kullanıyorum. Sorunsuz!!! Aynı gün teslim edildi. Teşekkürler.
    Bakınız: http://prntscr.com/np3ggi

    Bora Karakol

Kurumsal İmza Nedir?

Bireysel ya da bir şirket çalışanı olarak e-postalarımızın altına eklediğimiz, bizi anlatan ve iletişim bilgilerimizi içeren bir bilgi kümesidir.


Kurumsal İmza Sipariş Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle beğendiğiniz imza tasarımını sepetinize ekleyerek 256Bit güvenlik korumalı Kredi Kartı ödeme ekranından siparişinizi oluşturuyorsunuz. Akabinde, imzanız içerisinde kullanılacak bilgileri bize iletmeniz için sizinle imza başvuru formumuzu paylaşacağız. Form aracılığıyla bize ilettiğiniz bilgiler ışığında imzanız hazırlanacak ve 24-48 saat içerisinde tarafınızla paylaşılacaktır. Hazırlanan imzanızı Hesabım > Siparişler menüsünden Tamamlandı görünen siparişinizi Görüntüle diyerek imzanızın indirme bağlantısına ulaşabiliyor olacaksınız.


İmzamı Nerelerde Kullanabilirim?

Aksi imza açıklama sayfasında belirtilmedikçe Kurumsal imzanızı destekleyen eposta uygulamaları aşağıdaki gibidir.


İmzamı Nasıl Ekleyeceğimi Bilmiyorum, Ne Yapmalıyım?

İmzanızı kolayca ekleyebilmeniz için Nasıl Yapılır sayfamızdaki uygulamalı videolarımızı izleyebilir, kurumsal imza nasıl eklenir kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İzlediğinizde 30 saniye bile sürmeyen bir zamanda imzanızı ekleyebiliyor olduğunuzu göreceksiniz.


İmzamı İngilizce'ye Çevirip Kullanabilir Miyim?

İmzanızı dilediğiniz adette çoğaltarak kullanabilirsiniz. İçerisindeki uygun alanları kendinize göre düzenleyerek ve imzanızı farklı kaydederek kullanabilirsiniz.


Resimsiz İmzaya Resim Ekleyebilir Misiniz?

Satın aldığınız tasarım içerisinde görsel bulunmuyorsa tasarım şablonunu bozacağı için bu imzanızın içerisine görsel ekleme yapamıyoruz. Görsel eklemek istiyorsanız Fotoğraflı İmzalar‘ımızdan birini satın almanız gerekmektedir.


İmzamda Fotoğraf Kullanmak Zorunda Mıyım?

Eğer satın aldığınız imza Fotoğraflı bir imza ise ve kendi fotoğrafınızı kullanmak istemiyorsanız fotoğrafınız yerine sizin tercih edeceğiniz başka bir görseli ya da göndereceğiniz logonuzu imzanız içerisinde kullanabiliriz.


İmzamın Düzenlenmesi İçin Desteğe İhtiyacım Var Mı?

İmzanız HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle hazırlanmıştır. Ad Soyad, Firma Pozisyonu vb alanları siz kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Yazı rengi, belirli bir alanın arkaplan rengini değiştirme gibi kısmen daha karmaşık işlemler için Nasıl Yapılır sayfamızdaki uygulamalı videolarımızı izleyerek nasıl imzanız içerisinde renk değişimi yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


Sipariş Verdikten Sonra İmzamı Ne Zaman Teslim Alabilirim?

Sipariş yoğunluğuna göre imzanızı, içerisinde kullanılacak bilgileri eksiksiz bir şekilde bize ilettikten sonraki 24-48 saat içerisinde teslim almış olacaksınız.