Şartlar ve Koşullar

Son Düzenlenme Tarihi: 15.07.2018

Gizlilik ve Güvenlik

  1. Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  hiçbir firma veya kişiyle paylaşılmayacaktır.
  2. Sitemiz formlarında girmiş olduğunuz bilgiler,  hiçbir firma veya kişiyle paylaşılmayacaktır.
  3. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler  gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında haber bültenimizden kendi rızasıyla istediği zaman çıkabilir.
  4. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üyelik Şart ve Koşulları

Üyelik

Mağazamıza üye olmak için Hesabım sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin tarafınıza çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için; üye olduğunuz e-posta adresinizden info@kurumsalimzam.com e-posta adresimize üyelik iptal talebinizi iletmelisiniz. Üyeliğiniz 48 saat içerisinde iptal edilecektir.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez

1 – Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 – Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 – Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 – Sisteme veya Kurumsal İmzam ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.
4 – Üye, üyeliğinin silinmesini yazılı olarak info@kurumsalimzam.com‘a bildirdiyse müşteri üyeliği iptal edilir.

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres; Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.

Adres Bölümünü; arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür. Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâ da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız

Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Satış Sözleşmesi

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda şatış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Kurumsalimzam.com ile Müşteri arasındaki Sanal Ortamda Satış Sözleşmesidir.

Madde – 1

Is bu sözleşmenin konusu, satıcının, alıcıya satısını yaptıı, aşaıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satısı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

Madde – 2

SATICI BILGILERI

DERMEN Reklam ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (www.kurumsalimzam.com)

Madde – 3

ALICI BILGILERI 

Tüm üyeler: DERMEN Reklam ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Firmasının e-ticaret mağazası www.kurumsalimzam.com a üye olup, alışveriş yapan tüm alıcılar. (Bundan sonra alıcı veya müşteri olarak anılacaktır).

Madde – 4

SÖZLESME KONUSU VE ÜRÜN BILGILERI:
Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Sekli, sitede belirtildiği gibi olup, bu vaatler alıcıya bildirilmeden değişiklik gösterebilmektedir.

Madde – 5

GENEL HÜKÜMLER

5.1 – ALICI, Madde 4te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme sekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

5.2 – Sözleşme konusu olan dijital ürün, yasal 30 günlük süreyi asmamak koşulu ile müşterinin sipariş esnasında belirttiği e-posta adresine gönderilir.

5.3 – Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.

5.4 ” SATICI , sözlesme konusu ürünün eksiksiz, sipariste belirtilen niteliklere uygun bir şekilde teslim edilmesinden sorumludur.

5.5 – Sözlesme konusu ürünün teslimati için is bu sözlesmenin elektronik ortamda onaylanmis olmasi ve satis bedelinin Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme ile ödenmis olmasi sarttir. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayitlarinda iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülügünden kurtulmus kabul edilir.

5.6 – SATICI mücbir sebepler nedeni ile sözlesme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu aliciya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde alici siparisinin iptal edilmesini ve teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasina kadar ertelenmesi haklarindan birini kullanabilir.

5.7- Is bu sözlesme, alici tarafindan elektronik olarak onaylandiktan (üyelik gerçeklestirikdikten sonra) info@kurumsalimzam.com adresine ulastirildiktan sonra geçerlilik kazanir.

Madde – 6

CAYMA HAKKI:

ALICI’nın sipariş verdiği imza tasarımı hazırlanmışsa veya kendisiyle paylaşılmışsa ALICI bu siparişin iptalini isteyemez. İmza tasarımı henüz hazırlanmamış ise siparişin iptalini talep edebilir.

Madde – 7

YETKİLİ MAHKEME:
Is bu sözlesmenin uygulanmasinda, Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilan edilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICInin veya SATICInin yerlesim yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI yetkilidir. Siparisin elektronik ortamda onaylanmasi durumunda, ALICI is bu sözlesmenin tüm hükümlerini kabul etmis sayilir

İletişim

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda info@kurumsalimzam.com eposta adresimize yazabilirsiniz.