Sık Sorulan Sorular

Diğer sorularınız için destek@kurumsalimzam.com adresimize yazınız

Kurumsal İmza Nedir?

Bireysel ya da bir şirket çalışanı olarak e-postalarımızın altına eklediğimiz, bizi anlatan ve iletişim bilgilerimizi içeren bir bilgi kümesidir.

İmza Sipariş Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle beğendiğiniz imza tasarımını sepetinize ekleyerek 256Bit güvenlik korumalı Kredi Kartı ödeme ekranından siparişinizi oluşturuyorsunuz. Akabinde, imzanız içerisinde kullanılacak bilgileri bize iletmeniz için sizinle imza başvuru formumuzu paylaşacağız. Form aracılığıyla bize ilettiğiniz bilgiler ışığında imzanız hazırlanacak ve 24-48 saat içerisinde tarafınızla paylaşılacaktır. Hazırlanan imzanızı Hesabım  Siparişler menüsünden Tamamlandı görünen siparişinizi Görüntüle diyerek imzanızın indirme bağlantısına ulaşabiliyor olacaksınız.

İmzamı Nerelerde Kullanabilirim?

Aksi imza açıklama sayfasında belirtilmedikçe Kurumsal imzanızı destekleyen eposta uygulamaları aşağıdaki gibidir.

İmzamı Nasıl Ekleyeceğimi Bilmiyorum, Ne Yapmalıyım?

İmzanızı kolayca ekleyebilmeniz için Nasıl Yapılır sayfamızdaki uygulamalı videolarımızı izleyebilir, kurumsal imza nasıl eklenir kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İzlediğinizde 30 saniye bile sürmeyen bir zamanda imzanızı ekleyebiliyor olduğunuzu göreceksiniz.

İmzamı İngilizce'ye Çevirip Kullanabilir Miyim?

İmzanızı dilediğiniz adette çoğaltarak kullanabilirsiniz. İçerisindeki uygun alanları kendinize göre düzenleyerek ve imzanızı farklı kaydederek kullanabilirsiniz.

Resimsiz İmzaya Resim Ekleyebilir Misiniz?

Satın aldığınız tasarım içerisinde görsel bulunmuyorsa tasarım şablonunu bozacağı için  bu imzanızın içerisine görsel ekleme yapamıyoruz. Görsel eklemek istiyorsanız Fotoğraflı İmzalar‘ımızdan birini satın almanız gerekmektedir.

İmzamda Fotoğrafımı Kullanmak Zorunda Mıyım?

Eğer satın aldığınız imza Fotoğraflı bir imza ise ve kendi fotoğrafınızı kullanmak istemiyorsanız fotoğrafınız yerine sizin tercih edeceğiniz başka bir görseli ya da göndereceğiniz logonuzu imzanız içerisinde kullanabiliriz.

İmzamın Düzenlenmesi İçin Desteğe İhtiyacım Var Mı?

İmzanız HTML5 ve CSS3 kodlama diliyle hazırlanmıştır. Ad Soyad, Firma Pozisyonu vb alanları siz kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Yazı rengi, belirli bir alanın arkaplan rengini değiştirme gibi kısmen daha karmaşık işlemler için Nasıl Yapılır sayfamızdaki uygulamalı videolarımızı izleyerek nasıl imzanız içerisinde renk değişimi yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sipariş Oluşturduktan Sonra İmzamı Ne Zaman Teslim Alırım?

Sipariş yoğunluğuna göre imzanızı, içerisinde kullanılacak bilgileri eksiksiz bir şekilde bize ilettikten sonraki 24-48 saat içerisinde teslim almış olacaksınız.